Nakit sıkıntısı yaşamazsın > Neden Play'li Olmalıyım? > Play'li Olmak! > Yapı Kredi Play
Senin İçin Buradayız

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Taksitli Nakit Avans uygulaması ile kredi kartından çekitiğin Nakit Avans tutarını taksitli olarak geri ödeyebilirsin. Taksitli Nakit Avans faiz oranı ve taksit sayısı ile borçlanılan tutar üzerinden hesaplanan toplam faiz tutarı anapara üzerine eklenecek ve bu toplam tutar eşit taksitlere bölünecektir. Taksitler her ay ilgili hesap özetine yansıtılarak, kredi kartı dönem borcuna eklenecektir.

Play kartınla taksitli nakit avans nasıl kullanılır?

Taksitli Nakit Avans uygulaması ile Play kartınızla günün 24 saati, Türkiye'deki 2.700'ü aşkın Yapı Kredi ATM'sinden, tüm dünyada ise VISA ve / veya MasterCard sistemine bağlı bankaların ATM'lerinden nakit çekebilirsin.

Taksitli Nakit Avans işlemi için en az 300 TL tutarında işlem yapılması gerekmektedir.

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, Play’den nakit avans alabilir, 5-9 ay arası sabit taksit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans faiz oranları ve taksit seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

  • 5 - 8 ay arası faiz oranı %2,02
  • 9 ay vade için faiz oranı %1,99

KKDF ve BSMV dahil değildir.

Taksitli Nakit Avans hesap makinesi için tıkla!

Kullanım Koşulları:

  • Kredi kartı limiti 5.000 TL ve üzeri olan kart sahiplerinin yurt içindeki ATM'lerden gerçekleştirecekleri nakit çekim işlemlerinde günlük nakit çekim üst limiti 10.000 TL'dir. Limiti 10.000 TL'nin altında olan Play sahipleri azami limitleri kadar günlük nakit çekim işlemi gerçekleştirebilecektir.
  • Taksitli Nakit Avans işlemi için çekilebilecek minimum tutar 300 TL'dir.
  • Taksitli nakit çekim işlemi, kredi kartına tanımlı nakit çekim limitinden düşülmektedir. Taksitli Nakit Avans işlemi kart hamilinin işlem anındaki kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlı olacaktır.
  • Taksitli Nakit Avans işleminde puan kazanımı geçerli değildir.
  • Taksitler her ay kredi kartının dönem borcuna eklenir. Kredi kartı son ödeme tarihinde ödeme yapılmaması veya eksik ödeme yapılması durumunda, hesap kesim tarihi esas alınarak dönem borcu içinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans taksit tutarına mevcut nakit çekim faizi işletilmeye başlayacaktır.
  • İşlem gerçekleştirildikten sonra iptal veya iade yapılamayacak, ancak erken ödeme ile tüm borcun kapatılması mümkün olacaktır. Kısmi kapatma yapılamayacaktır.
  • Erken ödeme yapılması durumunda nakit çekim işlem ücreti ve erken ödeme tarihine kadar yansımış olan faiz geri iade edilmemektedir. Sadece, erken ödeme tarihinden sonra yansıyacak olan faiz tutarı iptal edilebilmektedir.
  • Taksitli Nakit Avans işleminin gerçekleştirildiği gün erken ödeme gerçekleştirilemeyecektir.